Je špatné pochválit ženě dekolt?

Nedávno jsem v jedné večerce narazil na fakt hezkou prodávající holku (tak 18-ti letá brigádnice) s docela hlubokým výstřihem a nádherně tvarovánými ňadry.

Přišlo mi vhodné její krásu pochválit, tak jsem jí řekl, že má opravdu nádherný dekolt, jaký se jen tak nevidí. Nemyslel jsem to rozhodně nějak zle, chlípně a už vůbec jsem ji nechtěl sbalit. Ale ona i tak řekla, že jsem nemístný.

Je na tom něco špatného?
Holky, jak byste reagovaly vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Možná byla chyba chválit konkrétně určité partie, stačilo říct, že jí to sluší. Příště raději nekonkretizujte, bude to tak lepší pro dívky i pro Vás. Stydlivější holky mají problém s přijímáním kritiky, ale i chvály, ač je to pro někoho nepochopitelné.

Další odpovědi:

Stříbrný

Určitě je od Vás hezké, že jste jí dokolt pochválil a věřím Vám, že jste neměl nic jiného v úmyslu.
Nicméně si myslím, že pochválit cizí ženě dekolt, je už trošku na hraně. Já vím, že v dnešní době se nějaké konvence nenosí a leckterá by se pak půl dne rozplývala blahem, ale slušně vychovaná mladá dívka nemusí něco takového nutně vzít jako kompliment, ale přesně tak, jak to vzala tato.

Já osobně nejsem suchar, ale možná bych reagovala dost podobně.

Bronzový

Mě by to potěšilo, asi bych byla v rozpacích, ale usmála bych se a poděkovala... :-)
Slečna třeba zrovna neměla dobrou náladu, nebo byla z něčeho naštvaná... :(

Zlatý

Z vaší strany jste nic špatného neudělal jen jste ju pochválil.Mohla to vzít od vás jako od cizího nějak jinak a proto vám to řekla.Já bych se za to neurazila poděkovala bych vám za lichotku .

Pokročilý

Zakřičel bych "...maminkóóóó!" a asi bych se přisál... :-D Výsledek zaručen!

Pokročilý

dekolt se chválí sám

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.