Avatar uživatele
anonym

Je špatné pochválit ženě dekolt?

Nedávno jsem v jedné večerce narazil na fakt hezkou prodávající holku (tak 18-ti letá brigádnice) s docela hlubokým výstřihem a nádherně tvarovánými ňadry.

Přišlo mi vhodné její krásu pochválit, tak jsem jí řekl, že má opravdu nádherný dekolt, jaký se jen tak nevidí. Nemyslel jsem to rozhodně nějak zle, chlípně a už vůbec jsem ji nechtěl sbalit. Ale ona i tak řekla, že jsem nemístný.

Je na tom něco špatného?
Holky, jak byste reagovaly vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Možná byla chyba chválit konkrétně určité partie, stačilo říct, že jí to sluší. Příště raději nekonkretizujte, bude to tak lepší pro dívky i pro Vás. Stydlivější holky mají problém s přijímáním kritiky, ale i chvály, ač je to pro někoho nepochopitelné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Určitě je od Vás hezké, že jste jí dokolt pochválil a věřím Vám, že jste neměl nic jiného v úmyslu.
Nicméně si myslím, že pochválit cizí ženě dekolt, je už trošku na hraně. Já vím, že v dnešní době se nějaké konvence nenosí a leckterá by se pak půl dne rozplývala blahem, ale slušně vychovaná mladá dívka nemusí něco takového nutně vzít jako kompliment, ale přesně tak, jak to vzala tato.

Já osobně nejsem suchar, ale možná bych reagovala dost podobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Mě by to potěšilo, asi bych byla v rozpacích, ale usmála bych se a poděkovala… 🙂
Slečna třeba zrovna neměla dobrou náladu, nebo byla z něčeho naštvaná… :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Z vaší strany jste nic špatného neudělal jen jste ju pochválil.Mohla to vzít od vás jako od cizího nějak jinak a proto vám to řekla.Já bych se za to neurazila poděkovala bych vám za lichotku .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Zakřičel bych „…maminkóóóó!“ a asi bych se přisál… 😁 Výsledek zaručen!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

dekolt se chválí sám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek