led

Je špatné na této stránce odpovědět uživateli, jehož neznáte?

Vysvětlení:
dostala jsem „vnitřní“ pokárání:
„ahoj, neodepisuj mu na ty jeho kecy …“ následuje jméno
na mé „Nezaoberám sa tým, kto je kto z užívateľov, ale otázkou“ odpověděl:„to je docela špatné, to pak píšeš ani nevíš komu, …“
„no a vidíš to, přesně jak jsem psal, už smazali, je to pravda“
Otázky:
1 – Je špatné na této stránce odpovědět uživateli, jehož neznáte?
2 – Myslíte, že dotyčný uživatel koná správně? nelíbí se mi jeho postup
3 – nebo já dělám chybu, že odpovídám na otázku?
4 – jsme tu kvůli bodům, nebo kvůli otázkám? (i když body potěší, je to určité ocenění)

dávám to do aktuality a zábava, protože
  jako velikonoční vtip mě to překvapilo,
  jako realita je to smutné, takové rozoštvávaní uživatelů …

Nejlepší odpověď
Alesh

já tu neznám nikoho a vesele odpovídám třeba i tobě, i když tě neznám 😉

Další odpovědi
iceT

I mě onen dotyčný psal vnitřní poštou,jelikož jsem na jeho otázku odpověděla,tak jak si myslím,že to je.On sám je tu pár dní i s cestou a odhalil vše?Nesmysl,sa­mozřejmě.

Pokud by bylo špatné odpovídat uživatelům,jež neznáme,tak by se odpovědí asi nikdo nedočkal,jelikož předpokládám,že většina uživatelů se mezi sebou osobně nezná a odpovídat jen těm,které znám odsud jako nějaké přezdívky mám jak,když se kolikrát ani na nic nezeptají.
Pokud nechcete aby vám podobná pošta chodila,stačí dotyčného zablokovat,už jsem párkrát tuto možnost využila,ačkoli velice nerada,jinak mám profil otevřený.

anonym

  1. od toho jsme tady, abychom odpovídali
  2. nekoná správně, kašli na něj/ní
  3. od toho jsi tady
  4. kvůli otázkám, i odpovědím, ano, bod potěší

marci1

Nenechejte se manipulovat, odpovídejte komu chcete a jak chcete. Nejhorší co může být je manipulant, který je všech nejchytřejší a vybere si vždy nějakého „dobráka“, kterému „hraje na city“. Buďte sama sebou. Vy sama se rozhodnete komu a na jakou otázku odpovědět ! Hezké svátky . 🙂

huxa

  1. Je to špatné a měla bys skončit v pekle.
  2. Zajisté, káže pouze dobro a chce ochránit tvoji duši.
  3. Ještě děláš chybu, že pokládáš otázku.
  4. Rozhodně pouze kvůli bodům.

led

iceT, nemám vo zvyku zatvárať dvere pred pocestným…uzavrieť prístup je najmenší problém.
Doteraz som zablokovala len jedného užívateľa, pretože,„čo je moc, to je moc“

iceT

Mám blokované dva uživatele,přesně jak píšete,čeho je moc,toho je moc…

led

huxa, nápodobne :) stretneme sa v pekle?

4 – asi robím chybu, že odpovedám tak, že mi nikto nedá body. Mala by som asi požiadať blížneho svojho, aby ma bodoval?