Pokročilý

Je špatné mít 5 trojek v 8.třídě,když chci jít na dopravní školu-obor provoz a ekonomika dopravy?Jaké vysvědčení je pro

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 33% Ne 67%

Odpovědi:

Ne

Doplňuji:
Já sám měl jednu trojku z matematiky a dostal jsem se na Střední průmyslovou školu v Šumperku.

Zlatý

Ne

Vzhledem k tomu, že dětí je málo a školy dostávají peníze za žáka jako kus a ne za jeho studijní předpoklady tak myslím, žě tě vezmou.

Známka je takový přežitek. Každá škola má jinak náročné osnovy tudíž je rozdíl mít 3 ze školy kde není náročnost žádná a mít 3 v náročné škole.

Zlatý

Ne

No podívej se, záleží z čeho ty trojky jsou. Za horší známky bývává u příjímaček určitá penalizace, zejména tedy za čtřky a pětky.
Zas bych to tak neprožíval, přesto by bylo fajn trošku přidat. Záleží taky na škole - jak je obsazená. Samozřejmě škola, na kteoru se rve řada lidí, tak tam bude nižší pravděpodobnost se dostat, než na školu, která prakticky je ráda za každého žáka.

Pokročilý

Pokročilý

Ano

Diskuze k otázce

Pokročilý

eso123

Ty tři trojky mám z M,F a CH.Bohužel u počtů mám potíže v tom,že to neumím spočítat bez chyby-vzorec a postup mám dobrý,bohužel výpočty jsou špatně skoro vždy.Ty zbylé dvě trojky jsou z angličtiny a přírodopisu které mám jen proto,že jsem chyběl takže opravit špatnou známku je potom skoro nemožný úkol- ještě k tomu máme Př 1x týdně takže ikdyž jsem bojoval s doplněným pracovním sešitem a vzornými výpisky tak jsem neuspěl.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.