Avatar uživatele
eso123

Je špatné mít 5 trojek v 8.třídě,když chci jít na dopravní školu-obor provoz a ekonomika dopravy?Jaké vysvědčení je pro

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4074 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Já sám měl jednu trojku z matematiky a dostal jsem se na Střední průmyslovou školu v Šumperku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

Vzhledem k tomu, že dětí je málo a školy dostávají peníze za žáka jako kus a ne za jeho studijní předpoklady tak myslím, žě tě vezmou.

Známka je takový přežitek. Každá škola má jinak náročné osnovy tudíž je rozdíl mít 3 ze školy kde není náročnost žádná a mít 3 v náročné škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Ne

No podívej se, záleží z čeho ty trojky jsou. Za horší známky bývává u příjímaček určitá penalizace, zejména tedy za čtřky a pětky.
Zas bych to tak neprožíval, přesto by bylo fajn trošku přidat. Záleží taky na škole – jak je obsazená. Samozřejmě škola, na kteoru se rve řada lidí, tak tam bude nižší pravděpodobnost se dostat, než na školu, která prakticky je ráda za každého žáka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vitezove11

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
šmoulacamp

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
eso123

Ty tři trojky mám z M,F a CH.Bohužel u počtů mám potíže v tom,že to neumím spočítat bez chyby-vzorec a postup mám dobrý,bohužel výpočty jsou špatně skoro vždy.Ty zbylé dvě trojky jsou z angličtiny a přírodopisu které mám jen proto,že jsem chyběl takže opravit špatnou známku je potom skoro nemožný úkol- ještě k tomu máme Př 1× týdně takže ikdyž jsem bojoval s doplněným pracovním sešitem a vzornými výpisky tak jsem neuspěl.

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek