eso123

Je špatné mít 5 trojek v 8.třídě,když chci jít na dopravní školu-obor provoz a ekonomika dopravy?Jaké vysvědčení je pro

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Já sám měl jednu trojku z matematiky a dostal jsem se na Střední průmyslovou školu v Šumperku.

Michal Kole

Ne

Vzhledem k tomu, že dětí je málo a školy dostávají peníze za žáka jako kus a ne za jeho studijní předpoklady tak myslím, žě tě vezmou.

Známka je takový přežitek. Každá škola má jinak náročné osnovy tudíž je rozdíl mít 3 ze školy kde není náročnost žádná a mít 3 v náročné škole.

Bedy

Ne

No podívej se, záleží z čeho ty trojky jsou. Za horší známky bývává u příjímaček určitá penalizace, zejména tedy za čtřky a pětky.
Zas bych to tak neprožíval, přesto by bylo fajn trošku přidat. Záleží taky na škole – jak je obsazená. Samozřejmě škola, na kteoru se rve řada lidí, tak tam bude nižší pravděpodobnost se dostat, než na školu, která prakticky je ráda za každého žáka.

vitezove11

Ano

Shuffle

Ano

šmoulacamp

Ne

eso123

Ty tři trojky mám z M,F a CH.Bohužel u počtů mám potíže v tom,že to neumím spočítat bez chyby-vzorec a postup mám dobrý,bohužel výpočty jsou špatně skoro vždy.Ty zbylé dvě trojky jsou z angličtiny a přírodopisu které mám jen proto,že jsem chyběl takže opravit špatnou známku je potom skoro nemožný úkol- ještě k tomu máme Př 1× týdně takže ikdyž jsem bojoval s doplněným pracovním sešitem a vzornými výpisky tak jsem neuspěl.