NikOlkáá

Je špatné chtít mladšího a menšího kluka?? (o 1–2roky) ?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Vůbec ne. Na věku nezáleží! Když se máte rádi, není co řešit! Láska je láska a nic není krásnějšího!

Další odpovědi
zbynekplzen

Jde o to jestli to vadí tobě ,případně jemu , jinak není co řešit …

Džanička

Nic na tom není, já jsem měla snad jen dvakrát staršího kluka. Sice i ty mladší byly větší než já ale není se za co stydět. Musíš to brát tak že chlapy mají taky mladší holky tak proč by to nemohlo být naopak, teda pokud ten mladší kluk není nezletilý, to je dost nebezpečný..

kropitko

Nevím jestli je špatné, ale já mám partnera mladšího o 10 let,,zatím je to v pohodě, tak si s tím hlavu nelámej. Jestli se ti líbí, tak proč ne,,,