Avatar uživatele
JaNčUšKa

Je španělština těžký jazyk?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s učením španělštiny.Je těžké se ho naučit?..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Beer4Real před 4087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Osobně zkušenost nemám,ale slyšela jsem,že španělština patří mezi lehké jazyky.Moji příbuzní žijí v Německu,ale i ve Španělsku a tvrdili,že je to snadná řeč.To samé řekli i ostatní známí,kteří tam několik let žili.
Kdysi mě vyučoval soukromě pán,který ovládal 8 jazyků a jednou se zmínil,že právě španělština je z nich nejjednodušší.:)
Doplňuji:
Jo a před pár lety jsem ve Španělsku „potkala“ mou učitelku z Liberce,která se tam vdala a dělala nám průvodkyni. I ta mi řekla,že se „za chvilku“ řeč naučila.
Neboj,krom toho,že řeč není těžká,je i krásná,tak vzhůru do toho. Hodně štěstí.:))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
krispin

Záleží kdo se ho učí :)
Rozený lingvista s tím problém mít nebude, záleží jaké má člověk vlohy. Někomu jde dobře němčina, jiný by nebyl schopný ani po několika letech učení dát dohromady smysluplnou německou větu. Stejně tak angličtina a jiné. Zkusit a pak se uvidí…

Já se španělštinu učím asi půl roku a zatím to celkem jde, chce to být denně s tím jazykem v kontaktu (alespoň chvilku, pár cvičení), ale to platí i pro jakýkoliv jiný jazyk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek