Pokročilý

Je španělština těžký jazyk?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s učením španělštiny.Je těžké se ho naučit?..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Osobně zkušenost nemám,ale slyšela jsem,že španělština patří mezi lehké jazyky.Moji příbuzní žijí v Německu,ale i ve Španělsku a tvrdili,že je to snadná řeč.To samé řekli i ostatní známí,kteří tam několik let žili.
Kdysi mě vyučoval soukromě pán,který ovládal 8 jazyků a jednou se zmínil,že právě španělština je z nich nejjednodušší.:)
Doplňuji:
Jo a před pár lety jsem ve Španělsku "potkala" mou učitelku z Liberce,která se tam vdala a dělala nám průvodkyni. I ta mi řekla,že se "za chvilku" řeč naučila.
Neboj,krom toho,že řeč není těžká,je i krásná,tak vzhůru do toho. Hodně štěstí.:))

Další odpovědi:

Záleží kdo se ho učí :)
Rozený lingvista s tím problém mít nebude, záleží jaké má člověk vlohy. Někomu jde dobře němčina, jiný by nebyl schopný ani po několika letech učení dát dohromady smysluplnou německou větu. Stejně tak angličtina a jiné. Zkusit a pak se uvidí...

Já se španělštinu učím asi půl roku a zatím to celkem jde, chce to být denně s tím jazykem v kontaktu (alespoň chvilku, pár cvičení), ale to platí i pro jakýkoliv jiný jazyk

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.