Je soulož adekvátní ku vztahu, nebo se dá žít i bez ní?

Vím,že to patří k sobě,ale dá se žít i bez ní?
Nedovedu si to představit s dámou žít a nemilovat se s ní.
Jaký jsou vaše názory?
díky
Jugar

Nejlepší odpověď
zzzzz

Někdy třeba zdravotní důvody toto mohou znemožnit.
Pak nastává otázka „Opustili by jste partnera?“ Já ne. Takže za mě říkám, dá se bez ní žít, je pak třeba hledat alternativní řešení.

Další odpovědi
Agneta

Podle toho, jak se to vezme :D

U křesťanů je soulož jen na plození, a je-li zplodíno už se nikdy nesouloží. A to mají ještě předpisy jak souložit…zásadně zpředu jsou-li oba v církvi, a jen zezadu, není-li jeden členem církve…a podobné výmysly :D

Ale ty myslíš asi něco jiného
🙂
„nemilovat se s ní“ nemusí znamenat, že by takový pár neměl jinak dost něhy, polibků a obejmutí…(i or­gasmus při tom mohou mít)

Totiž když se objevil AIDS, tak se takto milovalo, neboť na to ještě nebyly testy

marci1

Dá se žít s ní, i bez ní. Pokud se lidi mají rádi, tak jde všechno. Někteří lidé mají vztah nebo manželství úplně bez pohlavního styku, ať už nechtěně nebo dobrovolně.

MK44

Ponechám stranou na mně příliš složitou filosofii adekvátnosti, stejně jako rozmanitost koitálních i nekoitálních praktik, a soustředím na otázku, zda se dá žít bez soulože. Dá! Dá se žít bez ledasčeho. Ale většinou to stojí za … Pokud si ještě nedovedete představit s dámou žít a nemilovat se s ní, počkejte po pár letech manželství – ovšem to už, pravda, pravděpodobně nebudete hovořit o dámě. To že člověku není pořád dvacet a že příroda, cévy, hormony, jakož i nečekaný úraz mají svou hlavu v tom, kdy komu vystavit stopku, a co pak dál, to už popsala zzzzz.

zjentek

ne vždycky je to adekvátní, někdy je to méně vztahu, více soulože ..ale to bejvá málo :o
Doplňuji:
souhlas se zzzzz ..když zdravotní důvody znemožní vztah, pořád ještě zůstává soulož a dá se to přežít jen na ní :o

tencosepta

Jako možný to je, ale pak si partner který soulož potřebuje nade nějakou milenku nebo chodí do bordelu.

kapka

Kam ta Agneta na ty nesmysly chodi? :)

Andělé

…no to jsem se od srdce nařechtala..:O)))

Andělé

…no mně pořád tečou slzy..:O))))
…a když není ani jeden člen církve? To se na to jako jen dívaj v televizi? :O)))

Agneta

…no nevím co se řechtáte…je to smutná praxe v ruzných církvích, u Svědků Jehovových zrovna ne, ale pokud vím tak u Kališníků to tak je, a snad ještě u Adventistů a Babtistů, u Kalvinistů nevím, ale blázni jsou to všichni…plus vymývači mozků k tomu;-)

Andělé

…:))
..tak to já vůbec nevím a to jako opravdu to takhle mají? :o…no to jsem z toho paf.:)
Pravá víra s těmihle bláboly nemá vůbec nic společného…no tj.sranda s nimi teda.:o))

Agneta

Andělé >>> tak např. u Českobratrské církve nesmí ženy souložit po 48. roce, neboť už nemohou mít-nebo zplodit dítě, a platí to jako hřích. To jsou přece křesťani – to jsi nevěděla? A musí být pravdomluvní – to tam zásada zásad. A tak tam taky stále padají otázky, a všechno z nich vytáhnou. No oni už stejně mají patřičně vymyté mozky, a tak to bezchybně funguje.:o)

Andělé

Angeta: no to si snad děláš srandu? :O)))
Po 48. roce už nesmí souložit? :o. To zešílej né? :o.
Za nic bych si nenechala vymýtit mozek takovými zhovadilostmi. 48 mi sice není a několik let ještě nebude,ale sex nám byl prostě dán a tím,že ženy v určitém věku mají odrodíno neznamená,že se jím tím vytratí chuť na sex.
Sexovat můžeme až do té doby,do kdy se nám bude chtít. To je má víra,věřme sobě a svému tělu.:D))

Agneta

Andělé>>>zpře­du=misionářská; a zezadu nekřesťanská poloha.
Je-li to smíšené manželství (jeden v církvi, druhý ne), to bys koukala, jak jsou šikanováni, a především pak jejich děti!

Andělé

Angeta: no tak to jsem se zas nasmála..:O)))
Zezadu je nekřesťanská,jo?: o ))) A co ty ostatní polohy? Ty jsou také nekřesťanské? Ty jsou přímo ďábelské..:O)))
A to šikanují i jejich děti? No to snad ne…
Tenhle ubohý fanatismus nemá s pravou vírou absolutně nic společného. V desateru nic o sexu ,navíc o polohách není,jen smilstvo. Jejich problém,čím se řídí,ale chudáci ty děti…:(

klumprt

adekvátní = odpovídající, přiměřený