Deri

Je Sony Xperia E3 dobrý mobil?

Ráda bych si pořídila nový mobil a nejvíce mě zatím zaujal jak vzhledem, tak cenou, Sony Xperia E3. Přijde mi jako dobrý na mobil za čtyři tisíce, ale moc se v tom nevyznám. Vyplatí se mi tato koupě? Je v tomto cenovém rozmezí (do 4500 Kč) jiný mobil, který by se vyplatil více?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud tě zaujal vzhledem a cenou, tak si ho kup.

Další odpovědi
ReHu

Jak pro koho.
Záleží na tom, co od něho čekáš nebo co potřebuješ.

Bedy

Za tuto cenu to mobil špatný není, nicméně si myslím, že se podobné mobily dají koupit i o něco levněji. Ona totiž ta řada E trpěla poměrně nízkým výkonem – zejména model E1 je tímto pověstný. Pokud se Vám tedy opravdu líbí, proč ne, já osobně bych upřednostil podobný mobil – Microsoft Lumia 535, se kterým si myslím, že byste byla spokojenější a který se podle mého názoru vyplatí víc.

Lumia 535 má jednodušší a plynulejší ovládání než Sony Xperia E3, nezamrzává a má lepší zabezpečení, které oceníte např. u smartbankingu (bance v mobilu). Navrch je skoro o tisícovku levnější a přitom na materiálu se nešetřilo – tělo je z polykarbonátu a displej je chráněn tvrzeným sklem, papírově je stejně výkonný.

cepice

Ne, jsou lepší a levnější. Napč. Honor 3C :)