Larissa

Je Sony Vegas pro 10 v češtině? A kolik když tak stojí?

A… Veselé Vánoce…
Doplňuji:
Ale 9 je, že? Chci si ji legálně koupit. Se nelegálním stahováním už mám své – poněkud blbě – zkušenosti.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Co jsem koukala, tak v češtině asi nebude, ale dá se stáhnout jako dodatek. 🙂
Doplňuji:
Přijde mi, že v češtině není ani devítka.. Možná se ale mýlím. Buď si vystačit s angličtinou (dá se na to zvyknout během pár týdnů), nebo si ji pak nelegálně stáhnout no..

Jinak ohledně ceny, pokud si to chceš opravdu koupit, tak jsem našla buď za dvanáct, nebo devět a půl tisíce..

Další odpovědi
Michal Kole

Doinstalování češtiny porušujete licenční ujednání o „úpravě“ softwaru