Avatar uživatele
dudu

Je snad v něčem problém?

K ochraně svého noťase využím placenou verzi avast Internet Security. Nechal jsem udělat úplný test systému, po ukončení program hlásí, že infikované soubory nebyly nalezeny, ale informuje, že některé soubory nemohly být otestovány! Je vše v pořádku nebo tato hláška signalizuje možný virus na který je celý avast ve své deklarované dokonalosti „krátký“? Díky za názor a případnou radu.
Doplňuji:
ad badisko: dal jsem na Tvoji radu a Eset právě běží. Ale nyní si nejsem jist zda po ukončení jeho kontroly mám tento program smazat, aby se mně „nehádal“ s trvale nastaveným programem avast? Jaký postup prosím doporučuješ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Takhle mi neplacená verze Avastu vždy označila soubory komprimované v zipu nebo raru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nejspise nee …ale poradim ti tohle .. http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/ ..projet si to timhle a uvidis ..ja pouzival Comodo Internet Security a nikdy jsem nemel zadne problemy.. ale je dobre si to obcas projet i necim jinym…jen pro jistotu.....zadnej antivirus neni 100% a kazdej ma mouchy …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

myslím, že ne já mám neplacenou verzi a
mě hlásí, ale né infikované, jen některé soubory
nemohly být otestovány celou jednu stránku,
tak nevím, přeci infikované ti hodí do truhly a
najdeš je v přehledu
když máš puštěný noťas
tak při nahlášení viru pěkně zahřmí repráky aspoň
mě jó až jsem poskočila už 4× při Trojanovi :))

Doplňuji:
jo a objeví se při viru červená tabulka s varováním !!

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Badisko. Jseme na tom stejně používal jsem Comodo i Microsoft Security najednou bez problémů. Comodo jsem nyní odinstaloval protože byl až moc pečlivý a hlásil kde co. Security stačí.
Jo a dudu, také se na něco podobného chystám, ale až budu mít víc času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

na PC pouzivej vzdy pouze jeden antivirovy program

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

To je většinou spíš problém toho, že nescanuješ jako administrátor…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

ad badisko: po více, než tříhodinovém testování Reset nenašel v souborech ani vadný chloupek, takže se zdá vše OK. Poté jsem program odstranil, ale uložil tak, abych měl možnost ho kdykoliv opět použít. Díky.

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

dva programy najednou by jet neměly, jeden by se měl odinstalovat..

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

mám nějaké soubory na nic co jsem si omylem vymazala dopryč a programem Undelete Plus jsem je vracela, ale někde ty zbytky visí, to už nejsem takovej odborník, abych je odstranila může to být i tím, že jsou tam takový různý drobnosti, jinak mažu všechno SHIFT + DEL už néé do KOŠE u čeho si jsem jistá, že si nechci nechat i všechny zástupce !! je potřeba se podívat se mrknout na ikonu POČÍTAČ a v ní jsou ti zástupci a tam je mažu :))

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek