dudu

Je snad rychlost relativní pojem?

Podle některých vědátorů je nejrychlejší na světě myšlenka, podle druhých zase světlo?
Já jsem však dospěl k tomu, že je to průjem!
Ještě než jsem stačil pomyslet a rozsvítit ......
V těchto situacích je dokonce i čas relativní. Také jste si ověřili, že vteřina přede dveřmi a za dveřmi WC je opravdu různě dlouhá??

Nejlepší odpověď
annas

Dudu nejen Vy, ale určitě i fyzikové a filozofové zjistili, že mluvit o rychlosti světla či myšlenky není in. Třeba když člověka v noci přepadne průjem, určitě neřeší, zda má rozsvítit nebo něco vymyslet, protože rychlost průjmu nic nepředčí.

Neuvěřitelné, co občas RP může způsobit kdekoliv, často i kdykoliv, protože žádná jiná rychlost se této rychlosti nevyrovná.

Poznámka:
Některé politické strany si prý daly do volební kampaně propagaci stroje, který dokáže vyvinout RP (rychlost průjmu).

Další odpovědi
anonym

Jasná zpráva.Ověřeno,pot­vrzuji,i když ne nadšeně.To jednou........
Ti zedníci se museli v pondělí divit,když utevřeli pytel se suchou maltovou směsí.I se slipama.

annas

Bubco, opět Vaše typická odpověď -
stručná, ale výstižná. Vždyť přece nejlepší je ten, kdo málo slovy hodně řekne. Stejně tak upřímnost je velká ctnost.