Avatar uživatele
dudu

Je snad rychlost relativní pojem?

Podle některých vědátorů je nejrychlejší na světě myšlenka, podle druhých zase světlo?
Já jsem však dospěl k tomu, že je to průjem!
Ještě než jsem stačil pomyslet a rozsvítit ......
V těchto situacích je dokonce i čas relativní. Také jste si ověřili, že vteřina přede dveřmi a za dveřmi WC je opravdu různě dlouhá??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Dudu nejen Vy, ale určitě i fyzikové a filozofové zjistili, že mluvit o rychlosti světla či myšlenky není in. Třeba když člověka v noci přepadne průjem, určitě neřeší, zda má rozsvítit nebo něco vymyslet, protože rychlost průjmu nic nepředčí.

Neuvěřitelné, co občas RP může způsobit kdekoliv, často i kdykoliv, protože žádná jiná rychlost se této rychlosti nevyrovná.

Poznámka:
Některé politické strany si prý daly do volební kampaně propagaci stroje, který dokáže vyvinout RP (rychlost průjmu).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jasná zpráva.Ověřeno,pot­vrzuji,i když ne nadšeně.To jednou........
Ti zedníci se museli v pondělí divit,když utevřeli pytel se suchou maltovou směsí.I se slipama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Bubco, opět Vaše typická odpověď -
stručná, ale výstižná. Vždyť přece nejlepší je ten, kdo málo slovy hodně řekne. Stejně tak upřímnost je velká ctnost.

před 5028 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek