Chase

Je smartbanking na telefonu s jailbreakem/ro­otem velký risk ?

Má někdo z vás telefon s jailbreakem/ro­otem a používá smartbanking ? Je velká šance že by mi někdo vykradl účet nebo to není zas tak nebezpečné?

Odpovědi
gecco

Podle znění dotazu bych si dovolil tvrdit, že root je pro tvůj telefon (a tebe) nepřiměřeným rizikem v každém případě…
😉
Je to asi stejné riziko, jako provozovat počítač připojený k netu pod účtem s administrátor­skými právy – záleží na tvém chování.
Riziko může být minimální (pro zkušeného a zodpovědného uživatele) až po velmi vysoké (pro člověka, který neví, ´co dělá´)…
___
Ovládáš Android na úrovni ´systémového specialisty´ a nebo jsi ´zapálený uživatel´ – tzv. klikač??
___
Odpověz si sám…
😉