Je slunicko agresivnejsi nez drive ? Proc jsem se drive nikdy nespalila a ted ano ? -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Sluníčko je pořád stejné.I když v poslední době se i aktivita slunečního záření zvyšuje.Ale ozónová vrstva,která chrání naši zemi před UV zářením,se vlivem,nejen činnosti obyvatel,ztenčuje a na zem dopadá tohoto žáření čím dál více.A UV záření dokáže ,nejen spálit,ale vyvolává i různé nemoci,např. rakovinu kůže.Takže ochrana různými krémy je nutná.Nejlépe je se mu moc nevystavovat.Bo­hužel.

Další odpovědi
hanulka11

Kup si Beta-karoten a užívej 2 tabletky denně já to tak dělám a nespálím se ,ovšem každý jsme jiný