Michal47

Je slevový kupón nepřenosný, tj. použitelný jen osobou, na jejíž adresu došel?

Dostal jsem aršík slevových kupónů společně se složenkou na telefon, která chodí na moji adresu. Bratr si ode mne jeden kupón vzal. Když ho uplatňoval, musel uvést adresu. Chtěli se ujistit, že je skutečně osobou, která má na slevu nárok?

Nejlepší odpověď
gecco

Spíše šlo o marketingový ´průzkum´ (získání dat o zákaznících daného obchodu) – obvykle jsou takové kupony anonymní… Resp. – ty nepřenosné jsou vázány na jméno či r.č..

Honzyn14

Nejspíše záleží na tom, jaký je to slevový kupon. Některé jsou uvedeny v databázi firmy a po jednom použití se z databáze vyřadí, některé jsou naopak aplikovatelné několikrát. Konkrétně ten druhý typ se dá docela dobře najít na různých webových stránkách, já třeba používám http://kuponoz­droj.cz/