FUN.terča

Je sladkej..

Je tak sladkej..už jsem se ho zeptala jestli semnou nechce chodit,a řekl mi že ano…od té doby si semnou ale ani jednou nepopovídal a je to už asi 5 dnů!!!..chodíme spolu navíc do školy.tAKÉ SE DOST ČASTO VÍDÁM S JEHO TŘÍDOU!…co mám dělat?!

Odpovědi
huxa

Počkat si pár let.
Já už v třinácti došel na to, že to, že s někým chodíš naprosto nic neznamená, důležité je, co spolu máte… Čím dřív to dojde tobě, tím to budeš mít snažší.

Shizuka

Když nezačne s konverzací on začni ty a pokuď se i tak nechytne
tak to asi bohužel s láskou nemyslel vážně …
Doplňuji:
Jde o to že pokuď má ten kluk tak 12–13 let tak to je spíš taková děcká láska
a né vztah na 3 roky .. mě je 13 a s nikým nechodím protože vím že je to k ničemu když budeš chodit s klukem stejného věku,tak prostě … nevím jak to rozumně vysvětlit .. prostě řeknu to tak . Seznámíš se s nějakým klukem on řekne že ano ty taky ano ale za týden vás to přestane bavit oba spolu nechcete mluvit a za týden chodíš zase s někým jiným . Já mám kamarádku která chodí semnou do třídy a kluky střídá v jednom kuse akorát z toho má pak zlomený srdce protože je to prostě DĚCKÁ LÁSKA.

kamila44444

To znám :) „Chodila“ jsem se spolužákem. Měli jsme se normálně rádi, až se mě zeptal na chození. Já řekla ano a od té doby už jsme si neměli co říct, nebyli jsme spolu každou minutu a nakonec to dopadlo vzájemným rozchodem. Jak se říká, někdy je lepší jen kamarád, než přítel (kluk). Nevím jak je to přesně, ale něco v tomhle smyslu. S pravou láskou by sis měla o čem vykládat pořád a nemohli byste bez sebe ani být. :) Schválně se ho zeptej, jestli tě miluje a myslí to vážně. Při tom mu jemně, ale upřímně koukej do očí, aby věděl, že to myslíš vážně. :) Víc ti neporadím. Je to na vás..