Je sladkej..

Je tak sladkej..už jsem se ho zeptala jestli semnou nechce chodit,a řekl mi že ano...od té doby si semnou ale ani jednou nepopovídal a je to už asi 5 dnů!!!..chodíme spolu navíc do školy.tAKÉ SE DOST ČASTO VÍDÁM S JEHO TŘÍDOU!...co mám dělat?!

Odpovědi:

Stříbrný

Počkat si pár let.
Já už v třinácti došel na to, že to, že s někým chodíš naprosto nic neznamená, důležité je, co spolu máte... Čím dřív to dojde tobě, tím to budeš mít snažší.

Pokročilý

Když nezačne s konverzací on začni ty a pokuď se i tak nechytne
tak to asi bohužel s láskou nemyslel vážně ...
Doplňuji:
Jde o to že pokuď má ten kluk tak 12-13 let tak to je spíš taková děcká láska
a né vztah na 3 roky .. mě je 13 a s nikým nechodím protože vím že je to k ničemu když budeš chodit s klukem stejného věku,tak prostě ... nevím jak to rozumně vysvětlit .. prostě řeknu to tak . Seznámíš se s nějakým klukem on řekne že ano ty taky ano ale za týden vás to přestane bavit oba spolu nechcete mluvit a za týden chodíš zase s někým jiným . Já mám kamarádku která chodí semnou do třídy a kluky střídá v jednom kuse akorát z toho má pak zlomený srdce protože je to prostě DĚCKÁ LÁSKA.

Pokročilý

To znám :) "Chodila" jsem se spolužákem. Měli jsme se normálně rádi, až se mě zeptal na chození. Já řekla ano a od té doby už jsme si neměli co říct, nebyli jsme spolu každou minutu a nakonec to dopadlo vzájemným rozchodem. Jak se říká, někdy je lepší jen kamarád, než přítel (kluk). Nevím jak je to přesně, ale něco v tomhle smyslu. S pravou láskou by sis měla o čem vykládat pořád a nemohli byste bez sebe ani být. :) Schválně se ho zeptej, jestli tě miluje a myslí to vážně. Při tom mu jemně, ale upřímně koukej do očí, aby věděl, že to myslíš vážně. :) Víc ti neporadím. Je to na vás..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.