orwell

Je skutečně tak nebezpečné porušit zásadu „co je v domě, není pro mě“ a máte s tím někdo osobní zkušenost?

Nejlepší odpověď
gecco

Považuju to za natolik nebezpečné, že osobní zkušenost ani nemám…
;-D

Znám několik případů porušení této zásady – a ani jeden nedopadl dobře.

Další odpovědi
anonym

Někdy je to ale lákávé,na přísloví nehleďme,nepřátel se nebojme!!!!!

isteron

Ja mám radšej porekadlo, čo je doma to sa počíta.

mosoj

Tak už si konečně vem.

Mirdas

Z mnoha důvodů ano.
Ovšem zda se naskytnout určité okolnosti kdy člověk zapomene na tuto zásadu, tak neváhá – většinou, nebo někdy?