partep12345

Je škorpión plaz ?

Nejlepší odpověď
Drap

škorpion je štír , řád poavoukovců

Další odpovědi
anonym

Partep, viď že tu otázku nemyslíš vážně. Dovedeš si představit po čem by se měl škorpión, čili štír, plazit? Po břiše by mu to moc nešlo. Plaz to rozhodně není. Zamysli se nad tím, jak vypadá stavba jeho těla a příjdeš na to, kam patří.

badisko

Drsna otazka …:D

Štíři Scorpionida jsou řád pavoukovců, vyznačují se velkými, klepetovitými makadly a zúženým prodlouženým zadečkem s jedovým ostnem.

skorpion… patri pod stiry .. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0t%C­3%AD%C5%99i

Reezo

ne štír je hmyz. Občas mi příjde, že inteligence lidí se postupně snižuje a pokládají se otázky ze základní školy, které lidi neznají v dospělosti… Přitom stačí najet na google a napsat to tam do vyhledávače. Jenže pár jedinců to napíše radši sem místo toho, aby to napsal do googlu a čeká, až mu to někdo najde… Za pár let tu budem sedět a čekat, až to udělá někdo za nás…

atena11

Když je škorpion plaz čili i pavouci atd tak kam teda patří želva nebo krokodýl či hadi? Škorpion patří do hmyzu. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0t%C­3%AD%C5%99i