doney gal

Je skladničina práce pro tupce?

Já myslím že jo. Jezdit s ještěrkou a paleťákem by se naučil každý pokud by nebyl úplně levý a neklepali se mu ruce a se čtečkou zboží taky nemůže být těžké zacházet. Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Drap

U každé firmy je to jiné. V některých firmách pracovník na pozici skladníka nemůže být tupec. Ba naopak musí být zručný, kreativní a přemýšlet. Osobně bych si nedovolil se o jakékoli práci takto vyjadřovat.Pouze tupec může zplodit takové otázky jako ty.
 http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-kdyz-se-na-me-nedostanou-holky

Další odpovědi
LeUserGo

Pokud máte „buňky“ na ježdění ano, znám lidi, kteří je nemají a nejsou schopni nic řídit. Jinak práce skladníka vyžaduje manuální zručnost. K té práci se čtečkou je potřeba dávat pozor, jak se s tím zachází a potom se postupně přiučovat. Jinak si myslím, že žádná práce není pro tupce.

klumprt

I skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále.

anonym

Tupec je pro mně ten, který každou práci znehodnocuje svými přitroublými řečmi.
Protože každá práce má svá specifika a jsou lidí, kteří jsou v ní machři a jsou i tací co se ji nikdy nenaučí.

lexx

víš…jiné práce často není (a nikdy už nebude), znám VŠ skladníky a manipulační dělníky a tupcem bych nenazval nikoho, pracuješ někde ? nebo na netu u maminky v kuchyni ?

anonym

Práce jako každá jiná akorát z toho trochu bolí záda,ale co hlavně,že nějaká?!

marci1

Je to práce jako každá jiná. U mě je t…c ten, který si práci nehledá a pracovat se mu nechce. ☹

mosoj

Jen jestli by jsi udělal ten řidičák na tu ještěrku.

ReHu

Doplním Drapa.
Zvážil jsi možnost, že někdo skladničí proto, že ho to baví? Ne, že potřebuje?
Třeba jako Forrest Gump sekal trávníky 🙂

Šidlo

práca pre tupcov de facto neexistuje…už len fakt, že si schopný pracovať je známka nejakej inteligencie

práca do skladu je dosť namáhavá a nebezpečná…dnes sú aj tie krabice popísané v x jazykoch…kedysi boli asi maximálne po rusky, že?

viete čo, skúste robiť pár dní hoci len domáce práce, najprv bez rozmyšľania, potom si ich skúste myslením zefektívniť…a ak neuvidíte rozdiel, prosím, vynadajte rodičom, čo z vás vychovali

(ak ste autista alebo z decáku prosím, ignorujte posledný odstavec )