Rokio

Je silnější rytíř, nebo samuraj?

Evropský bojovník vs japonský bojovník

Nejlepší odpověď
quentos

Co takhle se místo takovýchto otázek, na něž stejně neexistuje jednoznačná odpověď, konečně naučit poznávat vylučovací způsob?

Další odpovědi
Kepler

Tebe nikdo neporazí, nikdy se s tebou asi nesetkám. A kdyby ano, jen skloním hlavu. Blb je neporazitelný.

Hans51

Záleží na tom, jak ti bojovníci jedli maso, jak posilovali, jakou něli tělesnou stavbu a předpoklady, jestli nepokládali hloupé dotazy atd.

Emefej

Ano.

BANAN93

Deadliest Warrior – testovali sparťana proti samurajovi https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QVmEJV5aH­Ho

Hans51

Sparťan ale není rytíř. Spartské bojovníky a rytíře od sebe dělí přinejmenším 1000 let.