Je sice leto … ale vyhlasime celostatni patrani ? tuCZek , Butani , Janek 66 , FOG , coco … 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jsou dovolené,taky zaměstnání a porůznu.To chce vydržet.

Další odpovědi
hanulka11

možná si jen chtějí odpočinout, třeba se vráti a třeba ne…jako mnozí odešli.....našli třeba jiné stránky

anonym

Všichni jmenovaní kromě butani, mají otevřené profily.
Stačí rozeslat dotazové maily.
Ale nejspíš efekt léta, protože ještě v červnu se někteří vyskytovali.

Berušinka

Já bych ještě pár dní počkala =P =D
Oni se objeví, a pak třeba zmizím já nebo někdo jiný =D
Ale podle situace, které kolem ještě nezařízené autoškoly trvá, tak tu snad budu celé prázdniny … ach jo … já si něco naplánuju, ale pak je tu úplně jinak =D
Omlouvám se za plky – teď jsem vstávala =D

anonym

Dr. Axl .. zase az tolik je nepostradam ! 🙂

  • iv-