Zlatý

Je sedm let dostačujících na stěhovánínebo na užití si?

V jednom článku jsem se dozvěděl, že: Navíc obyvatelé Země by se o hrozbě jisté srážky dozvěděli se sedmiletým předstihem. Měli by tedy dlouhou dobu si zbývající čas buď užít, nebo se teoreticky i odstěhovat na jinou planetu, pokud to za 25 let již bude možné.
Jak byste si užívali těch sedm let?
Kam byste se stěhovali?

Zde celý článek:
http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

sedm let je hrozně malá doba i na užití,já si chci svých dětí užít aspon ještě 30 let nejmín,na odstěhování na jinou planetu to je taky málo,kdyby to šlo už tam jsme

Doplňuji:
Beaes pak by jsme jen vzpomínali na nádherných sedm let

Další odpovědi:

Bronzový

Osobně to neřeším,vždy mne někdo chytrej a pohotovej překvapí a mně to dělá hrozně dobře,tak se nechám překvapit ještě jednou a doufám kurňa,že už to bude naposledy.

Zlatý

Tak tohle si vůbec neumím představit, museli bychom se s tím smířit. Prča by byla užívat 7let....utratit všechny prachy a ono by se také nemuselo nic stát!
Doplňuji:
To jo, člověk by žil na plno...

Zlatý

Oni varuji a chodí furt s něčím kdoví s čím přijdou příště .Sedm let je opravdu hrozně málo já si užívám svůj život už ted a užívala bych si ho se svými dětmi,rodinou,přáteli,snažila bych se na to nemyslet a kám bych se stěhovala?to nevím

Zlatý

Hrozba atomové války zatím pominula, prasečí chřipka selhala, s útoky teroristů se už někteří také smířili. Určitě se brzy objeví firmy nabízející spolehlivé protikometární kryty. Zatím klídek, vědci určitě něco do té doby vymyslí, tentokrát určitě nikomu nejde o peníze.
Doplňuji:
Mám ještě důvěrnou informaci - ta kometa zaručeně mine území KLDR, ale zatím pšt!

Zlatý

Presťahovanie sa všetkých obyvateľov Zeme za tak krátky čas (7 rokov)je v súčasnosti (25 rokov je smiešne krátky čas) technicky nereálne. Skúste si spočítať koľko milionov terajších rakiet by ste potrebovali, aký čas na ich zostrojenie, koľko paliva, koľko štartov denne pri tých 7x365dní...
Tekže sťahovanie rušíme. Aspoň zatiaľ.
Za tých fantastických 7 rokov navrhujem postaviť obrovský amfiteáter aby sme ten náraz mohli vidieť všetci spolu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.