cizrna

Je schválený plošný zakaz kouření v hospodách a restauracích?

Dlouho jsem o tom nečetla, je tento zákaz platný od 1.1. 2016? Nebo se to odložilo?

Nejlepší odpověď
marci1

Od 1.1.2016 nebude platit, jelikož jej poslanci nestačí schválit. Jako obvykle. 🙂
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/1598789-zakaz-koureni-se-k-novemu-roku-nestihne-ocekava-odbornik

Další odpovědi
gecco

Ne…
A momentálně se to ani neprojednává…

mojitek

zaplatpanbuh NE

ptáč

To je teda blbý. Budu muset nepřestat kouřit.