Drap

Je Santa Klaus nějak zpřízněn s panem prezidentem ?

Doplňuji:
Já osobně si myslím, že podle charisma, podle způsobu vyjadřování a nevyzpytatelnému pohledu tam nějaká spojitost určitě je.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano je,oba dávají dárky jen svým vyvoleným.

Další odpovědi
fcoop

Santa přece tužky nekrade.Nebo mi něco ušlo?

lexx

Ne, hradní tuneldědek je zpřízněn spíš s tím černým rohatým.

barnajka

Ne, nemyslím si to…
Santa Claus přece dělá lidem radost jen jeden den v roce, kdežto pan prezident průběžně po celý rok.
Taková rozdílnost charakteru snad ani není možná :)

Jestli tam nějaká ta přízeň přece jenom je, možná bych ji zkusila hledat přes Santovy soby?? Ale nevím, vážně jen střílím od boku…
Jak se zdá, pan prezident má zřejmě ke zvířátkům ryze kladný vztah :))

http://img.na­dapenny.com/t20/113­41/nadap125846420­400232.jpg

Terryle

Rozhodně, pan prezident je jeden velkej dáreček…