Avatar uživatele
Nik92

Je rychlý internet 5 Mbps.? já těm zkratkám nerozumím

Doplňuji:
rychlost, kterou oni nabízejí je 8Mbps, ale v mé lokalitě je to právě 5Mbps, šli byste do tohoto internetu s touto rychlostí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Nik92

Zajímavá 0 před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

To je slušná rychlost. Je ale vhodné uvědomit si, že download je jen jedním z dalších parametrů při výběru. Je potřeba ještě vědět upload, ping, cenu, stabilitu a zda provider neuplatňuje FUP.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Megabits per second – megabitů za sekundu
To by byla slušná rychlost,kdyby ovšem taková opravdu byla. Pokud je to údaj od poskytovatele, tak je to teoretická rychlost, jakou připojení v ideálních podmínkách může dosáhnout. Ovšem ideální podmínky nejsu nikdy…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Bohatě stačí i 2 Mbps, ale musí být! Poskytovatelé se větščinou rychlostí chlubí, ale negarantují !!!!! Poptej se jakou budeš mít agregaci a jaký bude upload.
Víc než na rychlosti záleží na stabilitě a odezvě ( pingu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Poměrně jo,já znám kluka,kterej ho má.Načítání stránky je přibližně 2–3 sekundy.Je to dobrej průměr,já mám jenom 2mbs někdy i 2,50 a de to.
Doplňuji:
jo bral bych,podle toho za kolik

Upravil/a: Tom20

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

tak záleží na ceně ale mě by ten 5Mbps stačil to je rychlý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ADSL.cz

Mbps je zkratka pro přenosovou rychlost. 1 Mbps se rovná 1 000 000 b/s. Někdy bývá tato jednotka chápána jako 1 048 576 b/s podle původního zvyku označovat 1 Mb jako 1024 kb. Někdy je využívána zkratka Mbit/s nebo Mb/s. Zkratka je méně používaná a málo kde ji uvidíte použitou v praxi. Nejčastěji se setkáte s Mbit/s.
Více najdete http://www.ad­sl.cz/slovnik/=e­NortjIytlLKKjEx­TS_Wt8hJLSlJLbL1zSi­OLza38leyBlwwm6QJ2w,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek