jirka21kufr

Je rychlejsi instalace operacniho systemu z cd nebo z usb flashky?

Nejlepší odpověď
anonym

Hele – kdo je rychlejší – Franta a nebo Pepa???
___
Abych ti vysvětlil, proč se tak ´blbě´ ptám (ptáš se totiž – pokud jde o hloupost dotazu, úplně stejně blbě) – musíš definovat, jaká je rychlost čtení z té konkrétní flashky a té konkrétní CD/DVD mechaniky…
No – a když si ty rychlosti zjistíš, nebudeš se muset ptát – protože budeš odpověď znát!
;-D

Další odpovědi
Hamon

Reálná rychlost čtení CD se pohybuje někde u 5–6 MB/s. Reálná rychlost čtení USB 2.0 se pohybuje někde u 35 MB/s.