petris

je ryba zvíre?

Nejlepší odpověď
marci1

Ryba je živočich.
Doplňuji:
Živočich=zvíře. Zvířetem bývají převážně označovány větší druhy živočicha (mimo člověka), např. savec, ještěr apod.

Další odpovědi
Funna

jen doplním Marci1…takže je zároveň i zvíře, protože je to jedno a to samé…

iceT

Ryba je ryba,pták je pták,hmyz je hmyz,pro mě je zvíře je to,co má 4 nohy a srst.Aspoň já to tak považuju.V podstatě všechny mnou vyjmenované organismy jsou zvířata\živočicho­vé,jak uvedly odpovědi nade mnou.

Hamon

Existuje rozdělení organismů na pouze dvě skupiny: flora a fauna. Flora = rostlinstvo. Fauna = zvířectvo. Je ryba rostlina?
Doplňuji:
vyšších organismů

nanif

ryba je rostlina, která může mást okolí tím, že vypadá jako živočich, ale dost se v tom chybuje…viz všechny předchozí pomatené odpovědi