Stingo

Je rozumné odpovídat na otázky ohledně firmy, když někdo zavolá do firmy na průzkum?

Není lepší hned říct, co je jim do toho? ještě člověk řekne něco, co nemá.

Odpovědi
marci1

V žádném případě bych nikomu cizímu telefonicky nepodávala informace, ani firemní, ani soukromé. ☹

Funna

Ne…v klidu jim poděkuji, řeknu že nemám zájem…a zavěsím .-)

anonym

„Je rozumné“ ztrácet čas a ještě prozrazovat soukromé informace???
😁
Už – domnívám se, že nežijeme v dobách, kdy se člověk vlastnící mobil těšil na jakýkoli hovor – jen aby vypadal zajímavě (třeba i jen sám sobě)…
Telefonem se – zejména s neznámými lidmi, vykecávám co nejméně – je to otravný nástroj ´stíhání´ (dostihnutí) člověka*) – o to raději si popovídám s kamarády v ´reálu´.
___
*) nechápu to – ale i dnes někteří zaměstnavatelé prezentují firemní mobil a notes jako „bonus“…
LOL