Mousinek

Je rozumné mít v dnešní době miminko?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano Mousínku je, jinak bychom vymřeli.
Naše vláda velmi podporuje rodiny s dětmi, tedy alespoň jsem to tak slyšel ve spotech před volbami.

Další odpovědi
ReHu

Záleží na konkrétní situaci.
Doplňuji:
Jsou páry, které se nepostarají samy o sebe a naopak znám pár, který skvěle vychoval 6 dětía celá rodina jim funguje.

mosoj

A v které době to bude rozumné ?

Děti se rodily v každé době. Plánovaně i neplánovaně.

Žádná krize není. Je to jenom oblbování mas lidí jak zastřít kam hospodářství na světě spěje. Lépe již bylo.

sofie

tu otázku si můžeme položit v jakékoliv době,důležité je mít pro miminko zázemí,mít jistotu že jsou oba rodiče vyzrálí a že se o dítě dokáží postarat jak finančně tak citově

Terryle

Pokud ho člověk opravdu chce a chce se o něj postarat, tak to rozumný je, protože se to vždycky zvládnout dá. Dnešní argumenty, že mít dítě je moc drahý, jsou výmluvy a obhajoba těch, kteří po něm až tak netouží, ale nechtějí to přiznat… Když vidím, jak si lidi nadělujou k vánocům drahou elektroniku a pak tvrdí, že by neuživili dítě, jen se směju. Minimálně do pěti, šesti let je dítěti naprosto jedno, jestli jezdí v kočárku po třech jinejch dětech, nosí oblečení a hraje si s hračkama po příbuznejch. Je to jen rozežranost rodičů, aby měli dítko ve značkovejch hadříkách a kočárku s vodotryskem :o/

Michal Kole

Děti sice nemám, ale v době krize, kdy máte problém uživit sebe, je pořizování si dítěte hazard.

irij

V každé době byla proněkteré lidi těžká doba. A přesto lidé měli děti. Nečekali na auto byt …Prostě ho měli a vychovali v podmínkách jaké měli.Důležité je to , že ho chtěli. Ne podmínky.