Drap

Je rozumné chtít v dnešní době třetí dítě ?

Vždy jsem mysll že ano. Ale co když to dopadne takto ?
http://letecka­posta.cz/495497675
Doplňuji:
Je to krásný

Nejlepší odpověď
anonym

Dříve se říkalo,že dva rodiče uživí 5 dětí,ale 5 dětí neuživí rodiče.Znám ze svého okolí několik rodin,které mají povícero dětí,ale nežijí životem konzumu,honbou za kariérou,jedná se tzv.alternativ­ce,kteří prostě svoje děti vychovájají v „jiném“ životním stylu.Jejich děti jsou šťastné,rodiče se jim plně věnují a vedou je k tomu,že značkové oblečení nebo poslední model mobilu není k životu to nejpodstatněj­ší.Dříve pocházely děti z mnohočetných rodin a prožily šťastné dětství. Dnes je mnoho nešťastných jedináčků,ale to je spíše o sobectví rodičů.Je to na vás.Někdo neumí vychovat ani jedno dítě,někdo uvede do života 3-a více slušných lidí.Ale darovat nové bytosti život a vychovat z něj človíčka je to nejvíc,co na tomto světě a ve svém životě můžete dokázat. :D

Další odpovědi
annas

To je nadílka!!!
Dnes jsem vyluštila tajenku křížovky – aforismus V. Javorského: „Ideální dítě je náročné jen do výšky příjmů svých rodičů“. Takže … kolikáté dítě je pro uvedené rodiče ideální?

briketka10

tuto rodinu ukazovali myslím v Americe a na všechno jim přispěli, dokonce dostali na pár dnů i pečovatelku u nás by možná taky rodičům něco dali v takové situaci, ale je to krása mít tolik drobečků 🙂
a u cikánů je běžné mít tolik dětí oni snad ani nepřemýšlí..

veruska

To je nadělení!!!Plá­nování se jim nějak nepovedlo.

IK

Potěš Bůh 🙂
Tohle se snad dokáže jen umělým oplodněním, zdají se že si to tak přáli.

Annas to mohou být všechny, pokud zůstanou nenáročné jak jim to příjem rodičů dovolí, ale myslím že v dnešní době podle těchto měřítek vyrůstají jen neideální děti.

anonym

A když je to krásný hned šestkrát, to je opravdu paráda,co?

anonym

Až dosud jsem se domnívala, že na otázku otázkou historicky odpovídají jen Židé, ale poradna má nalézat odpovědi.
Zdá se, že stejně jako jistá zlatá kdysi vložila důtku, že na Odpovědích se nemá zkoušet, aby to vzápětí sama ignorovala, tak se opět pokouší, (se sebevědomím sobě vlastním), nanovo přizpůsobit pravidla obrazu svému.