klikihak

Je rozdeleni 1/5 pro studenta a 4/5 pro skolu fer?

2 maturitni zadani ve skole maji stejne tema, zakazka ktera se bude realizovat. Je rozdeleni penez za vyherni zakazku v pomeru 1/5 pro zaka a 4/5 pro skolu fer? Da se to zmenit? Co by ste delali vy?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Nepochopil jsem co chceš vědět

anonym

Ano

Drap má pravdu, že takto položená otázka je dost nesrozumitelná.
Pokud jde o zakázku, na níž se pracovně podílí škola a student a z příjmu za zhotovení zakázky se 1/5 vyplatí studentovi a 4/5 škole, tak může být takové rozdělení spravedlivé. Záleží na typu zakázky, na tom, co do jejího zhotovení vloží škola a co student a v neposlení řadě, jakým způsobem se oba účastníci na zhotovení zakázky podílí.
Změnit se dá cokoliv, když se obě strany na takové změně dohodnou.
Dělala bych to, že bych se snažila objektivně posoudit všechny stránky této záležitosti a prohovořila bych to s lidmi, kteří v něčem podobném mají více zkušeností.