Agneta

Je rostlinné mléko zdravější než kravské?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pampelišky nedojím.

Další odpovědi
carpediem

Můj názor: ne není, předtím nám tvrdili, že máslo je nezdravé, ať si kupujeme ty rostliné sračky, pak se ukázalo, že jsou škodlivé, tak je to podle mého názoru i s tím mlékem.

Navíc rostliná smetana do kávy je fakt humáč, blééééé:-(((

ivzez

Není.
Rostlinné „rádoby mléčné“ produkty
nám naopak škodí.

Moje praktická lékařka mi v době, kdy se všude propagovaly rostlinné tuky apod. říkala: „Hlavně se nenechte nachytat na tu nesmyslnou reklamu.“

quentos

Pro člověka určitě, protože kravské mléko je uzpůsobeno čtyřdílnému žaludku krávy a jejímu složitému zažívacímu traktu. Pro člověka je nestravitelné, v žaludku se smrskne v beztvarou hmotu. Pro nás je krom sojového daleko vhodnější kozí mléko.

Mc Merkurion

mléko je živočišného původu,rostlinné mléko neexistuje,to je nesmysl,a jestli tomu někdo říká mlíko,tak je to jeho věc,já znám mlíko u pampelišek (jak říká mosoj) a pak ho maj všichni savci,to je jako rostlinné máslo,jak může být máslo rostlinné,kde to žijem…

Emefej

Rostlinné mléko neexistuje. Je to marketingový trik.

anonym

Rozhodně kvůli němu nebudu znásilňovat krávu, která má svoje mléko pro telátko
http://www.stu­dentpoint.cz/312-pro-zdravi/15220-5-rostlinnych-mlek-ktera-spolehlive-nahradi-kravske/#.VYT5tFL3I­bA