Avatar uživatele
Agneta

Je rostlinné mléko zdravější než kravské?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, redy, hadačí, marci1, carpediem, gecco před 3442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pampelišky nedojím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
carpediem

Můj názor: ne není, předtím nám tvrdili, že máslo je nezdravé, ať si kupujeme ty rostliné sračky, pak se ukázalo, že jsou škodlivé, tak je to podle mého názoru i s tím mlékem.

Navíc rostliná smetana do kávy je fakt humáč, blééééé:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Není.
Rostlinné „rádoby mléčné“ produkty
nám naopak škodí.

Moje praktická lékařka mi v době, kdy se všude propagovaly rostlinné tuky apod. říkala: „Hlavně se nenechte nachytat na tu nesmyslnou reklamu.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Pro člověka určitě, protože kravské mléko je uzpůsobeno čtyřdílnému žaludku krávy a jejímu složitému zažívacímu traktu. Pro člověka je nestravitelné, v žaludku se smrskne v beztvarou hmotu. Pro nás je krom sojového daleko vhodnější kozí mléko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

mléko je živočišného původu,rostlinné mléko neexistuje,to je nesmysl,a jestli tomu někdo říká mlíko,tak je to jeho věc,já znám mlíko u pampelišek (jak říká mosoj) a pak ho maj všichni savci,to je jako rostlinné máslo,jak může být máslo rostlinné,kde to žijem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Rostlinné mléko neexistuje. Je to marketingový trik.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Rozhodně kvůli němu nebudu znásilňovat krávu, která má svoje mléko pro telátko
http://www.stu­dentpoint.cz/312-pro-zdravi/15220-5-rostlinnych-mlek-ktera-spolehlive-nahradi-kravske/#.VYT5tFL3I­bA

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek