kazisvět

Je riskantní létat s Emirates?

Hodně se píše o nových dálkových letech z Prahy s Emirates. Chci se podívat do Thajska, ale mám obavu, zda arabská letecká společnost může dobře plnit všechna bezpečnostní kritéria. Dá se někde zjistit, jak je riskantní létat s Emirates ve srovnání třeba s ČSA nebo Lufthansou?

Nejlepší odpověď
Luss

Rozhodne se Emirates s CSA nedaji srovnat a to jednoznacne ve prospech Emirates. Asi ani s Lufthansou. Nevim presne jestli bezpecnost se Vam nezda kvuli tomu, ze je to arabska let.spolecnost, tedy kvuli terorismu a nebo, ze by technicke nedostatky? To prvni zavisi predevsim na pozemni kontrole a povest a kvalita letecke spolecnosti s tim nema nic spolecneho. Technicky bych se nebala vubec. Je to jedna z nejlepsich spolecnosti na svete. A slozeni cestujicich odpovida tomu, ze je to jedna z nejlepsich let.spolecnosti. Kdyz se podivate na svetove weby, tak na prvnich mistech co do kvality let.spolecnosti dominuji arabske a asijske spolecnosti. Samozrejme pominu-li nejake pochybne mistni vrtulaky, 40 let stare neudrzovane. Ale velke asijske a arabske spolecnosti jsou zaruka kvality.

Další odpovědi
lizinka

Emirates patří mezi nejlépe hodnocené letecké společnosti. Byla oceněna v mnoha směrech a nemyslím si, že by existoval důvod, proč se letu s ní bát. Jinak info o novinkách v angličtině najdete na linku dole – v seznamu napravo si dejte Emirates a můžete si udělat o společnosti obrázek sám. Co se spojení mezi Prahou a Dubajem týče, nějaké další možnosti najdete zde: http://www.fly­lowcostairlines­.org/nizkonakla­dove-letecke-spolecnosti/levne-letenky-praha+dubaj.html

Zdroj: www.blog.flylow­costairlines.org

bizonka

Riziko pri letani s jakoukoli leteckou spolecnosti hrozi vzdy,zalezi na vasi duvere a pak jde vse jako po masle