Nikkol

Je rez jedovatý nebo nějak škodlivý? Myslím, když ho třeba s něčím omylem sníte.

Doplňuji:
No ano, zoxidované železo.

Nejlepší odpověď
baghira

Myslíš rez jako zoxidované železo? No tak pokud ho samozřejmě nesníš půl kila, tak se nic neděje. Dokonce bych řekl, že při chudokrevnosti může být i prospěšný :D

Další odpovědi
anonym

Nerad někoho opravuji(sám nejsem o nic lepší),ale píše se TA rez a nechápu,jak by člověk mohl spolknout něco rezavé,jako je šroub. 😁

TeodorBlažej

O tom musím napsat detektivku…