Je reálná možnost, že uvidíme plakáty, transparenty s nápisem: Se Spojenými státy na věčné časy?

Nejlepší odpověď
ivzez

Spíše se Sjednocenými muslimskými emiráty…

Další odpovědi
Elk

To asi ne, ale Allah akbar – já váš barbar!
Poslechněte si tohle a spadne brada vám i sluníčkářům !!!

http://ulozto­.cz/x77uKJnZ/de­baty-i-o-islamu-sandor-kuras-zikmund-7z

lexx

ne, to se už nenosí

led

Vidím zemi, nad níž se skví,
velikánsky nápis na nebi"
„Se Sovětskym svazem a jejím partnerem Spojenými státy Americkými na věčné časy za hranicemi našeho světa!“ Hurá!
Že Sovětsky svaz již není? Nevadí, nápis rychle změníme, novelizujeme ,jak doba káže nám:
„S Ruskou federací a jejím partnerem Spojenými státy Americkými a taky Islámskym státem, na věčné časy za hranicemi našeho světa!“ Hurá!"

Agneta

Ta komunistická pěticípá hvězda byla hned po 1990 odstraněna – a za pár let opět znovu zavedena na zadní straně eura. Kdybychom měli euro – tak je jedna z nich určena zase pro nás:DDD

led

Po včerajšej besede M.Jílkovej „Máte slovo“ na ČT1, by som sa tomuto nápisu už nedivila.

anonym

Stánutý to mám, ale nemám program na rozbalení. Musím jít na PC.