Galaxie1

Je řasenka škodlivá?

Odpovědi
KalonCZ

Při správném používání nikoliv, ale i zde existují jisté krajní situace, jež by mohly na tvou otázku odpovědět prostým ano.

Do řasenky se mohou příčinou nesprávného zacházení dostat bakterie, které by se při aplikaci dostaly do očí, čímž by způsobily infekci.
Důležitý je i výběr řasenky, neboť ty levnější „šunty“ často obsahují alergeny a agresivní chemikálie (ale to je myslím jasné).

Zdroj: http://zena.cen­trum.cz/zdravi/cla­nek.phtml?old_ur­l=zdravi/zivot­ni-styl/2009/4/1­4/clanky/rasen­ka-spol-skodi-ocim/

bubukaa

Kupuj si kvalitní řasenky, např. z drogerie, le lepší si kupovat řasenku tak 100kč a víc, nikdy si nekupuj řasenku u vietnamců a nepoužívej řasenky z časopisů atd.
Pokud to dodržíš tak ne;)