darysa

Je rakovina nakažlivá? A to konkrétně v poslední fázi života?

Je rakovina nakažlivá

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Není, rakovina je zjednodušeně zhoubné bujení jinými slovy buňky se začnou špatně dělit a nebo se navzájem požírat

Další odpovědi
led

Neverím, to by som ju už dávno mala.

beer

Podle určitých výzkumů, kterým se dá věřit, některé druhy za jistých podmínek ano.
Konkrétní článek jsem už nenašel, ale příklad je zde:
http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=2305

Zdroj: internet

www

Beer, tak to jsem teda nevěděl !
Měli jsme podobnou diskuzi u piva, jeden to tam taky říkal a dělali jsme z něho vola, teď abych se mu omluvil 😁
P.S: na netu jsem taky cosi našel, ale ty překlady jsou děsný ☹

kosaaaak

beer: tak už nás nenapínej a pověz který druh to je a za jakých podmínek :)