Miroslavst

Je rafting trestný?

Rafting přeci není trestný? Nebo že by byl?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/200651-opily-brazdil-smrtici-pereje-moravy-na-detskych-dusich.html

Nejlepší odpověď
Spiritus

miroslave,miros­lave,příjde mi že po večerech nemáte co na práci…

Další odpovědi
panenka

Rafting trestný Miroslave není,ale pokud je řeka ve 3 stupni povodňové aktivity,a po řece si jezdí opilý chlap na člunu tak se o rafting jedná,protože tím že je na té řece riskuje svůj život.

anonym

Chlapa vem čert,ale zaměstnal dost lidí.
Ti mohli dělat něco jiného.
Třeba pomáhat postiženým.