fcoop

Je průměrný Čech závistivější,než Němec,Francou­z,Angličan,Po­lák.........? Proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
panenka

Ano

U nás v ČR panuje velká závist každý sám za sebe nikomu nepomáhat tato povaha se mě nelíbí.Když jsem byla v Rakousku všimla jsem si ,že tam závist nepanuje nebo jsem se s ní tam nesetkala každý se s váma kamarádí pomáhá vám je to úplně něco jiného jak tady

Další odpovědi
baghira

Ano

rosinka

Ano

Vlk-Gabriela

Ne

Závist není hezká vlastnost.

fcoop

Bohužel jsem položil otázku dřív,než jsem zkusil lištu.No… To proto,že mě docela namíchla kritika jednoho našeho docela známého jubilanta. Bylo to zbytečné,to ptaní se.