Štoura

Je, prosím, možno veřejně odhalit zákulisí boje „Stropnický ml., – Krnáčová – podnikatelé/mafiáni ve stavebnictví“?

Je mi z toho na zvracení ! Tunel Blanka byl málo? Kdo udělá u nás konečně pořádek. Myslíte, že to imigranti, až jich tu bude dost, s AK 47-mičkami dokážou? To každá vláda, politik, úředník si mohou beztrestně žít a vysávat stát pod heslem „po nás potopa“. To neplatí pouze na výše uvedenou otázku, ale na celý politický, hospodářský a správní systém v české kotlině.

Odpovědi
Drap

A kde by jsi to chtěl veřejně odhalovat. Nikoho z kompetentních to vůbec nezajímá.

střevo

Ty vole, stavebnictví je jedinej průmysl v Česku kerej funguje a je v českejch rukách
tam si můžou debilové vydělat (12čisto)
a nemusej brát vod státu dávky

pane vrchní eště jedno

Zdroj: svijanský je nejlepší ale kozel taky de

Štoura

Pro „střevo“ : odpověď ti sedí k tvé přezdívce. Povolení k výstavbě krabic pro lidi se dávají za tučnou obálku. Dají se i tam, kde se likviduje zemědělská půda, kde to vizuálně zlikviduje původní zástavbu v historickém stylu, … . To, že staví české firmy a že to přinese práci, není ještě všechno. Taky cena (viz Blanka, 1 km dálnic,…) není vždy objektivní, kapsu si mažou firmy i státní úředníci ze státního rozpočtu/kapes daňových poplatníků. Když máš rozhled krtka, tak drž hubu a k ničemu se nevyjadřuj.