Je program či stránka,přes kterou se dají generovat mou nastavené volby?

Prostě jestli není nějaky program,do kterého byste napsali určité volby např.Ano,Ne,Ne­vim,atd… podle sebe a jak byste třeba stiskli nějaké tlačítko , tak nahodně by se ukazala volba nějaka např.napsal jsem si tam volby: ANO,NE,NEVIM,TŘE­BA,MOŽNA,URČI­TĚ a klikl bych na nějake tlačitko a ono by mi to nahodně vybralo třeba MOŽNA … Chapete?
Doplňuji:
Třeba jak je Random Number Generator … zadate tam dany počet čislem od do a ono vám to nahodně vybere čislo např.máte nastavene 1 až 100 a ono vam to vybere třeba 64 :)
A právě já to chci naopak … já chci,abych si tam napsal svoje vlastní věty či slova a ono to samo vybralo :)

Odpovědi
RedC22

Myslíš něco takovýho?
http://uloz.to/x5BtHtX/­nahodnavolba-exe
Mimochodem, tohle neni opak generátoru náhodných čísel. To je jenom jeho jiná podoba.

anonym

http://www.li­nuxsoft.cz/scrip­t_detail.php?id_scrip­t=737

anonym

RedC22:
ANO! BINGO! To je přesně to co jsem potřeboval! Jěště mám jednu otázku:existuje taky náhodná volba (ne přesně ten program) ale taky podobny jako aplikace na android?

RedC22

Pro Android programovat neumím, takže nevím.