Zlatý

Je produktová řada RETRO v prodejnách ALBERT opravdu kvalitní jak tvrdí jejich marketing ?

Tlampače v albertu denně roztrubují že "retro řada produktů není návrat do minulosti, ale návrat ke kvalitě", tak jsem zkusmo pořídil nějaký turistický salát retro, a koukám hned na složení, 15 e-ček, barviva, výrobní salám, neskutečné sra*** ... TAKHLE se to kdysi opravdu vyrábělo ? imo to vůbec neodpovídá ani původnímu složení a představě o kvalitě už vůbec ne. To si z nás Albert už otevřeně dělá šoufky a říká, že jsme stádo hlupáků co ochotně zhltne každou lež?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

Chtěla jsem budapešťku pomazánku a ptám se prodavačky, jaký že je vtom rozdíl, když je teda retro a ještě dražší a ona chuděra mi říká: "Já ani nevím."

Další odpovědi:

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

retro je jen obal, když to vezmu podle akce v Lidlu. dnes bez éček nikdo pomalu nic nevyrobí. např. šunka byla na světle za chvíli zelená, dneska je to jedno s éčkama a procentem vody vyšší než podíl masa

Pokročilý

Zlatý

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

potíž je, že "návrat ke kvalitě" se dá vyložit jakkoliv, lidé to chápou jako návrat k výrobním postupům před rokem 89, kdy sem ještě nepronikaly ve velkém barviva, aromata a vůbec triky jak z kusu hov** udelat navoněné chutné jídlo ... albert ale zřejmě necestuje až do tak dávné minulosti a jejich návrat ke kvalitě je tak do doku 2014 možná ....

Zlatý

ge0rge

Dokonce ve složení vidím i salámové aroma, takže voňavky a barvy maskují ty rozemleté kůže zalité zřejmě notnou dávkou palmového oleje a tomu říkají návrat ke kvalitě, nestačím se divit.

Zlatý

ge0rge

kouřové aroma, taky skvělá věc že ? dnes se neudí, dnes se přileje lahvička s kouřovou voňavkou :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.