Je produktová řada RETRO v prodejnách ALBERT opravdu kvalitní jak tvrdí jejich marketing ?

Tlampače v albertu denně roztrubují že „retro řada produktů není návrat do minulosti, ale návrat ke kvalitě“, tak jsem zkusmo pořídil nějaký turistický salát retro, a koukám hned na složení, 15 e-ček, barviva, výrobní salám, neskutečné sra*** … TAKHLE se to kdysi opravdu vyrábělo ? imo to vůbec neodpovídá ani původnímu složení a představě o kvalitě už vůbec ne. To si z nás Albert už otevřeně dělá šoufky a říká, že jsme stádo hlupáků co ochotně zhltne každou lež?

Nejlepší odpověď
iceT

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

Chtěla jsem budapešťku pomazánku a ptám se prodavačky, jaký že je vtom rozdíl, když je teda retro a ještě dražší a ona chuděra mi říká: „Já ani nevím.“

Další odpovědi
anonym

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

retro je jen obal, když to vezmu podle akce v Lidlu. dnes bez éček nikdo pomalu nic nevyrobí. např. šunka byla na světle za chvíli zelená, dneska je to jedno s éčkama a procentem vody vyšší než podíl masa

jmachan

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

Lamalam

RETRO řada produktů je spíš podfuk, kvalita je jako bývá obvyklé u podobných pultových salátů příšerná

anonym

potíž je, že „návrat ke kvalitě“ se dá vyložit jakkoliv, lidé to chápou jako návrat k výrobním postupům před rokem 89, kdy sem ještě nepronikaly ve velkém barviva, aromata a vůbec triky jak z kusu hov** udelat navoněné chutné jídlo … albert ale zřejmě necestuje až do tak dávné minulosti a jejich návrat ke kvalitě je tak do doku 2014 možná …

anonym

Dokonce ve složení vidím i salámové aroma, takže voňavky a barvy maskují ty rozemleté kůže zalité zřejmě notnou dávkou palmového oleje a tomu říkají návrat ke kvalitě, nestačím se divit.

anonym

kouřové aroma, taky skvělá věc že ? dnes se neudí, dnes se přileje lahvička s kouřovou voňavkou 🙂