t

Je pro ženu fyzicky bolestivé, pokud nezažívá vzrušení při pohlavním styku.

Nejlepší odpověď
Danča84

Pochva je přirozeně vlhká, protože děložní hrdlo produkuje hlen během celého dne/měsíce, takže ani bez vzrušení nemusí styk bolet. Ale každá žena má ten hlen trochu jiný, některá ho má více, jiná méně, a záleží i na fázi cyklu, jakou má hlen konzistenci – čím více a řidší, tím lépe (=bezbolestněji)…
Doplňuji:
RyuzakiKate: někdy se žena vzrušit nemůže, tak je umělý lubrikant vhodný. A hlavně mi prosím nepiš, že za to může její partner, nebo dokonce ona sama…

Další odpovědi
RyuzakiKate

Pokud je žena vzrušená, zvlhne jí pochva. Tudíž bez vzrušení (a dostatečné vlhkosti) to dost bolí, dře, později při močení může pálit. Leda s lubrikačním gelem by to bylo bezbolestné, ale proč za něj utrácet, když to jde i samo… ;)
Doplňuji:
Danča84: Proč bych to sem měla psát? To by mě ani nenapadlo, nemám v úmyslu vést nějaké spory :)

dudu

Policie vyšetřovala znásilnění babičky. Při výslechu dotyčná vypovídá: „šla jsem s chvojím na zádech z lesa, najednou se objevili ti dva pocholci a postupně mě vyšukali“. Orgán babču upozorňuje, že spisovně se říká „znásilnili“.
Nedoslýchavá osůbka na jejich slova reaguje větou: „hovno naslinili, na sucho a při bolestech mě dřeli hajzlové jedni“. Co ještě dodat?

venkovan

No mám pocit, že ani pro muže nic moc, když žena nemá náladu. To je lepší zaskočit k sousedovi do zahrady a zkusit ten otvor co je zepředu v úlu.