ReHu

Je pro vaše blízké snadné koupit pro vás dárek? Vědí, co vám udělá radost?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, mě se prostě nedá zavděčit 🙂 Jedině s obálkou 🙂 Nedám to ale nikdy znát, je mi ale docela líto peněz za něco, co vůbec nechci, nebo nepotřebuju. Ale už je to lepší, nikdo mi už raději nekupuje oblečení, ani parfémy, to bych vzteky brečela, když si daj tolik práce s vybíráním dárku a já nevděčnice pak tajně zuřím 🙂

Další odpovědi
gecco

Jasne, ja su jednoduchej…
😉
Nic, staci mi klid a pokoj…

ivzez

Pro všechny blízké je snadné zvolit (není vždy nutné kupovat) vhodný dárek. Stačí se jen o zamýšleného příjemce trochu zajímat, vědět, co má rád, a při výběru dárku se nedá splést…

Drap

Myslím, že ano. Přesnější informaci by mohli dát jen oni.

Klaproth

Je to snadné, já mám radost ze všeho.

Emefej

Je to snadné. Dovolil jsem jim kupovat mi pouze knihy z mnou schváleného seznamu.

marci1

Vědí. Nejsem náročná a máme zavedené, že jen osobní dárek. V pohodě. 🙂

pucipuci

Jsem jednoduchý,ale stejně jim to zakážu koupit,prootže bych si to chtěl vybrat sám,A nakonec je mi líto těch peněz,tak si říkám,že když jsem to neměl doteď…Tak nic nechci. Naporučím si ponožky,obyčejný zapalovač apod.

chachar1922

Asi ano. Nechávám si dávat dárky jen od lidí, kteří ode mne dostanou také dárky a to jsou jen lidé, se kterými se znám velmi dobře a jsou dobrými přáteli.

briketka10

Ano vědí, zrovna včera se mě sestra ptala
co by mi udělalo radost já ji to řekla a ona
si to napsala jen proto, protože jindy mi
koupila např. oblečení – bylo mi malé, pak
zas něco nehodilo se mi do bytu, tak si vždy
dopředu řekneme co bychom si přály.

Pro synovce už máme dárky koupené a co
nám on dá k Ježuchovi necháme se překvapit :))

anonym

Ano,vědí co potřebuji,udělá i radost každá maličkost.