fcoop

Je pro vás tento Svět místo,kde se žije celkem fajn? Má samozřejmě své „mouchy“,ale celkem „to ujde“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

I když se občas spojí zlo s dobrem a je třeba víc trpělivosti a porozumění pro to, aby člověk řadu věcí pochopil a aby to ušlo…

Další odpovědi
tom004

Ano

Dobrý den.V jedné písni se zpívá,„jaký si to uděláš,takový to máš“.Se střídavým úspěchem se o to snažím,a tento svět je fajn.

led

Ano

Tento Svet je náš, pre nás je reálny.
Keď ho mám dosť, tak si odskočím do iného sveta, Sveta Fantázie a tam si žijem svoj vysnívaný druhý život…

baghira

Ano

Lepší svět nezná nikdo – leda tak nanejvýš v představách :)
Ale o horším platí totéž.

kenyrts

Ano

chtěl bych tu žít dlouho,jako Metuzalém(969 let)

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­tuzal%C3%A9m

filva

Ne

Skoro jen má rodina mě má ráda.

Jikra

Ano

Meropa

Ne

jendahun

Ano

Zatím jsem na žádnou jinou lepší existenci nepřišel.Jestli o něčem víte,dejte vědět.

Neguš

Ano

Myslím si,že převažují kladné stránky života,ale někteří to mohou vidět i jinak.

fcoop

To všechno je určitě pravda,ale Ona má,jak to tak bývá,mnoho tváří.
Jinak by odpověděl – třeba takový Somálec.