Deli

Je pro Vás tato nabídka lákavá? Nebo radši nechcete nic moc vědět?

Kompletní vyšetření vašeho zdravotního stavu

http://tip.sez­nam.cz/tip-dne

Nejlepší odpověď
anonym

to,že jsem v háji se zdravím vím i sama a nemusím za to platit.Tam by mi našli ještě to,o čem nevím.Tyhle slevy jsou dost lákavé,zajímavé by bylo mluvit s někým,kdo za to ty prašule dal.Jestli to není jen záměr najít těch nemocí co nejvíce a ihned nabídnout „účinnou léčbu“.

Další odpovědi
anonym

Tomuhle bych moc neverila .. a proc utracet jeste navic penize. Kdyby ta " masinka " neco nasla, tak leky mi pak sama nevytiskne a musela bych stejne se vsim k lekari. 🙂 Nebo by mi pani nabizela nejake prirodni produkty. To si radsi nasbiram sipky. 🙂
Chodim na prev. prohlidky kazdy pulrok.
Zemreli me a sestre rodice mladi , jsme v rizikove skupine a takovemu " reklamnimu mamografu " neverim.
Pripomina mi to Dr. Stredu. Ten jeho zazrak jsem si take asi pred 20 lety koupila , ze do tydne zhubnu a zbavi me to celulitidy ..
no, a zatimco jsem tim nezhubla, on si uziva za nase penizky a nasi hloupost v Thajsku.
Ale preji mu to. Napad to byl skvely. -iv-

baghira

Myslím, že kdo chce vědět o svém zdravotním stavu, tak by měl raději chodit na pravidelné preventivní prohlídky. To je myslím přínosnější, než takový jednorázový cirkus.