Avatar uživatele
Deli

Je pro Vás tato nabídka lákavá? Nebo radši nechcete nic moc vědět?

Kompletní vyšetření vašeho zdravotního stavu

http://tip.sez­nam.cz/tip-dne

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Andělé, hanny 2, anonym před 4554 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to,že jsem v háji se zdravím vím i sama a nemusím za to platit.Tam by mi našli ještě to,o čem nevím.Tyhle slevy jsou dost lákavé,zajímavé by bylo mluvit s někým,kdo za to ty prašule dal.Jestli to není jen záměr najít těch nemocí co nejvíce a ihned nabídnout „účinnou léčbu“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tomuhle bych moc neverila .. a proc utracet jeste navic penize. Kdyby ta " masinka " neco nasla, tak leky mi pak sama nevytiskne a musela bych stejne se vsim k lekari. 🙂 Nebo by mi pani nabizela nejake prirodni produkty. To si radsi nasbiram sipky. 🙂
Chodim na prev. prohlidky kazdy pulrok.
Zemreli me a sestre rodice mladi , jsme v rizikove skupine a takovemu " reklamnimu mamografu " neverim.
Pripomina mi to Dr. Stredu. Ten jeho zazrak jsem si take asi pred 20 lety koupila , ze do tydne zhubnu a zbavi me to celulitidy ..
no, a zatimco jsem tim nezhubla, on si uziva za nase penizky a nasi hloupost v Thajsku.
Ale preji mu to. Napad to byl skvely. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Myslím, že kdo chce vědět o svém zdravotním stavu, tak by měl raději chodit na pravidelné preventivní prohlídky. To je myslím přínosnější, než takový jednorázový cirkus.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek