Zlatý

Je pro Vás tato nabídka lákavá? Nebo radši nechcete nic moc vědět?

Kompletní vyšetření vašeho zdravotního stavu

http://tip.seznam.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

to,že jsem v háji se zdravím vím i sama a nemusím za to platit.Tam by mi našli ještě to,o čem nevím.Tyhle slevy jsou dost lákavé,zajímavé by bylo mluvit s někým,kdo za to ty prašule dal.Jestli to není jen záměr najít těch nemocí co nejvíce a ihned nabídnout "účinnou léčbu".

Další odpovědi:

Tomuhle bych moc neverila .. a proc utracet jeste navic penize. Kdyby ta " masinka " neco nasla, tak leky mi pak sama nevytiskne a musela bych stejne se vsim k lekari. :-) Nebo by mi pani nabizela nejake prirodni produkty. To si radsi nasbiram sipky. :-)
Chodim na prev. prohlidky kazdy pulrok.
Zemreli me a sestre rodice mladi , jsme v rizikove skupine a takovemu " reklamnimu mamografu " neverim.
Pripomina mi to Dr. Stredu. Ten jeho zazrak jsem si take asi pred 20 lety koupila , ze do tydne zhubnu a zbavi me to celulitidy ..
no, a zatimco jsem tim nezhubla, on si uziva za nase penizky a nasi hloupost v Thajsku.
Ale preji mu to. Napad to byl skvely. -iv-

Zlatý

Myslím, že kdo chce vědět o svém zdravotním stavu, tak by měl raději chodit na pravidelné preventivní prohlídky. To je myslím přínosnější, než takový jednorázový cirkus.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.