Je pro vás komfort důležitý?

co pro vás toto slovo znamená a včem se nedokážete uskromnit?

Nejlepší odpověď
kropitko

To je právě ono,pro každého to znamená něco jiného. Pro někoho super kára,luxus dům a tučné konto a pro někoho je komfort to,že má kde bydlet,že má co k jídlu a dobrou práci. Já jsem spíš v té druhé kategorii,ale té první bych se nijak nebránila.

Další odpovědi
ten který je

Komfort si chci dopřát o dovolené.Chci mít soukromí a klid.Nechtěl bych trávit dovolenou kde by byla např.společná kuchynka,WC a sprchy.To si raději připlatím a trávím dovču v kategorii ubytování v soukromí.

Miroslavst

Jak říká kropítko. Pro každého je komfort o něčem jiném.

panenka

Snažím se ho dopřát svým dětem jinak já osobně jsem skromná.

anonym

Důležitý? Naprosto zásadní!!
Bez snídaně na vidličku,šampusu s jahodami bych měl zkažené ráno.
Kaviár bych snad jednou oželel.