NoNamer

Je pro Vás důležité věřit?

Nemyslím v Boha, někdo věří ve věčný život, v lásku, v mimozemské bytosti, v to že dobro vítězí.....

Nejlepší odpověď
Kelt

Každý člověk v něco věří, má nějakou víru, přesvědčení. Víra není v tom, zda chodím do kostela, mešity a pod, nebo ne. Ty určitě věříš, že bezpečně se někam dostaneš, něco dokážeš, věříš v sebe, ve své schopnosti atd.

Další odpovědi
Nevíteto?

Ano, v lásku a naději 🙂

huxa

Nikoliv. Také nevím o ničem, čemu bych věřil.

anonym

Ano, věřím, nemůžu prozradit, v co věřím, jsem dost nedůvěřivá 🙂 nesplnilo by se to

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gP7Smefe­Go0

talka

ANO! Bez víry si nedovedu život představit – prázdnota. Víra, naděje, láska. Co bylo před Velkým třeskem? BŮH.

anonym

Je to pro mne velice důležité, má víra mě chrání,jinak bych skončil špatně.Navíc jsem odhalil nádherný svět,dimenzi, o které lidé na hrubý ůrovni nemají ani tušení.