Avatar uživatele
Aga

Je pro vás důležité,aby váš partner byl vaším typem?Jakou roli to pro vás má ve výběru partnera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11 před 4692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevím dost dobře, co si představujete pod pojmem typ, ale pokud je to vzhled, barva vlasů, očí atd. , tak to neni vůbec důležité.Spíš je důležitější porozumění, aspousta vzájemného respektu a tolerance

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Valky

Myslíte vzhledově?
Co si budeme povídat, na vzhled všichni dáme – ženy a ještě více muži.
Musí nás na protějšku něco zaujmout. Mě se třeba líbí, že má můj muž dva metry, má sportovní postavu, krásné vlasy a oči.
I když třeba některý muž není „model“ musí nás na pohled něčím zaujmout, ať je to cokoliv a určitě to při výběru partnera hodně znamená… Protože prvně nás musí zaujmout, pak je seznamování a pak může být něco víc… Pokud je pro nás někdo nezajímavý, těžko s ním můžeme být.. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že to je spíš o takovém tom jiskření ten člověk musí něco vyzařovat, pak zaujme a je vám s ním dobře a na vzhledu /to poznáte / až zase tak nesejde.
Mám takového již 40 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Vždycky jsem si přála chlapa vysokého. Můj partner má jen o pár cm víc než já a je to nejlepší chlap, jakého jsem potkala:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

žádný.

tu svou jsem potkal, uviděl a řekl si: tu chci.

No a měli jsme spolu 4 krásné děti, dnes už veliké.

Ještě jeden takový „blesk“ by neuškodil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Musí mi s ním byt dobře,ftípný přátelský, chytry,toleran­tní,bystry,nes­mí byt namyšlený,zákeř­ný,já bych řekla že je to tak všechno.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jasně.Je to o feromonech.Někdo je mi sympatický na první pohled a opačně.Nějak mi nesedí blondýny a naopak nemám rád lidi(obojí) s hnědýma očima.Nevím proč.Letos jsem viděl,nebo si poprvé všiml člověka s medovýma očima – zajímavé,ale šel z toho strach.Taky jsem poprvé v životě letos viděl člověka se žlutýma očima a zorničky jako kočka.Nebyly to kontaktní čočky,ale prý vrozená genetická vada.Vypadá to hrozně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek