Janiss

Je pro použití difuzéru nutné použít speciální gel?

Mám celkem dost vlnité vlasy a jednou mi kadeřnice nabídla, že mi je vyfouká difuzérem a já souhlasila. Dala mi na to nějaký gel a vlny byly hezké ale bylo jich až moc, vypadalo to jako trvalá. Včera jsem k narozeninám dostala nový fén i s difuzérem a dnes jsem vyzkoušela. Žádný gel ani nic podobného jsem tam nedávala a na vlasech mam velký objem (větší než normálně), ale vlny nejsou tak hezké. Je to tím, že jsem nepoužila ten gel nebo jsem to špatně vyfoukala?

Odpovědi
marci1

Ano. Nejlépe začít s mokrými vlasy (jen vymačkat vodu, nesušit ručníkem!), dát tužidlo, krém nebo gel pro podporu vlnění, rukama vlasy jakoby pomačkat (vzít do dlaně od konečku směrem k hlavě a zmáčknout ). Vzít difuzér a po částech do něj vlasy směrem od konečků pokládat a přimačkávat směrem k hlavě. Každou část držet v difuzéru klidně i 20 vteřin, difuzérem netočit (!!!), pouze trpělivě držet.