Avatar uživatele
Brunhild

Je pro muže hodně důležitý vzhled prsou?

Ahoj, už od té doby co mi začaly růst prsa mě trápí to, že jsou prostě úplně ošklivé.. zaprvé docela povislé, za druhé dost neforemné a prostě vůbec nevypadají kulatě, jak by měly vypadat :( Prostě jako nějaké dva vaky. A navíc se mi na nich teď dělá i akné. A už vůbec nevím co s tím mám dělat – aspoň trošku „normálně“ vypdají jen když se štípnu do bradavky, nebo je mi zima. Chvíli jsem zkoušela i různé cviky co jsem našla na internetu, ale vůbec nepomáhají. Tak se teď rozně stydím se kdekoliv svléknout. Navíc jsem si teď začala rozumět s jedním klukem a bojím se toho, co na to řekne.. :-/ Už jsem z toho vážně zoufalá. Jak moc kluci řeší to, jak prsa vypadají? Dá se s tím něco dělat? Díky moc..
Doplňuji:
Jinak vypadají podobně jako té slečny tady, jen jsou trochu větší: http://kuchyne­.dumazahrada.cz/slec­na-veronika-mam-hrozna-nesoumerna-prsa-1765.aspx

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10, gagaga před 3370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Za sebe rikam, ze na velikosti ani tvaru prsou nezalezi. Asijedine, co nemusim, jsou ty obrovske umele medicimbaly prolezle zilami.

Navic, tvar a velikost se casem upravi. Tak to neres a uzivej si. Pokud ten kluk za neco stoji, bude te brat takovou, jaka jsi. Ostatne, i on ma chyby, jako kazdy, vcetne mne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jak pro kterého. Pro toho povrchního určitě. A pro povrchní chlapy se nemá cenu trápit.
Myslíte, že chlap může „přestat mít rád“ jen kvůli vzhledu prsou? Jestli ano, tak v tom případě dotyčnou nemá skutečně rád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Velikost ani tvar prsou taktéž nějak neřeším…Jediné co mi vadí když jsou bradavky velké jako podtácek od piva.Kdo má potom olizovat céle prso aniž by měl dostatek slin?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Brunhildo, k neštěstí už ti chybí jen chlupy na bradavce, takže nepolykej antikoncepci! Už tak to máš bohovsky nahnuté ..ale na druhou stranu tolik neřeš, jak vypadavají a podívej se na to očima chlapa- nemusí stát, stačí když pevně visí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každej máme nějaký chyby,ty si myslíš,že tvá prsa nejsou tak jak bys chtěla,
ale pokud tě někdo bude milovat,ta tě bude mít rád takovou jaká jsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

kluci kolikrat ani prsa nepoznaji !
ja jsem se ve 14 ( slovy – ctrnacti ) na tabore jednou za tmy muchlovala v jednom spacaku s jednim kukem..a nejak jsme se porad prevalovali a on mi najednou septa :
mas krasna, tvrda prsa..a ja :
to jsou lopatky !

  • iv-

před 3370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

a jeste me napadlo..kdyby preci jen nekdy nejakej kluk neco kecal, tak mu zkontrolujte varlata..
vetsina ma leve varle trochu niz , nez prave

zdroj : vlastni zkusenost

  • iv-

před 3370 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek