Michal Kole

Je pro děti rychlejší si psát poznámky z výkladu učitele či z tabule ručně do sešitu nebo do notebooku a obrázek

z tabule si vyfotit, protože některé „náčrty z tabule“ ani se po učení nejde použít nebo si žák nevšimne, že něco nakreslil blbě (třeba přehodil sílu radiální s normálovou) a pak se to naučí blbě a pokud učitel hned druhou hodinu zkouší tak dostane kuli a ani neví za co.

Nejlepší odpověď
anonym

no určitě je pohodlnější to z tabule vyfotit,či opsat na notebook,ale asi jsem ze staré školy,já jsem víc pro ruční psaní do sešitu